Preekrooster




Preekrooster van wijkgemeente “Ark/Rank”

De avonddiensten zijn gezamenlijk met de wijkgemeente “IJsseldijkkerk”

26 januari 2020 10.00 uur de Rank Ds. W. Vermeulen, Utrecht Heilig Avondmaal
26 januari 2020 10.00 uur de Ark Dr. G. den Hartogh Maaltijd van de Heer
26 januari 2020 18.30 uur de Rank Dr. G. den Hartogh Heilig Avondmaal
2 februari 2020 10.00 uur de Rank Ds. A. Gooijer, Berkel en Rodenrijs
2 februari 2020 10.00 uur de Ark Mevr. D.A. Rietveld, Bleiswijk
2 februari 2020 18.30 uur de IJsseldijkkerk Ds. J.W. Leurgans, Moordrecht
9 februari 2020 10.00 uur de Rank Ds. M.D. van der Giessen Ark/Rank-dienst
9 februari 2020 18.30 uur de Rank Ds. B. Lamain, Den Hoorn
16 februari 2020 10.00 uur de Rank Ds. M.D. van der Giessen Doopdienst
16 februari 2020 10.00 uur de Ark Dr. G. den Hartogh
16 februari 2020 18.30 uur de IJsseldijkkerk Ds. F.C. de Ronde, Fijnaart
23 februari 2020 10.00 uur de Rank Ds. M.D. van der Giessen Ark/Rank-dienst
23 februari 2020 18.30 uur de Rank Ds. C.L. de Rooij, Rotterdam

PREEKROOSTER DE RANK 2020

1 MAART
10.00 uur Dr.G.den Hartogh, Gezamenlijke dienst in de Ark
18.30 uur Dienst in de Ark

8 MAART
10.00 uur. Ds.A.Gooijer-Snel, Berkel en Rodenrijs
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

11 MAART BIDDAG
14.30 uur Ds.M.D.van der Giessen
19.30 uur Ds.M.D.van der Giessen

15 MAART
10.00 uur Ds.G.van Maanen, Capelle a/d IJssel
18.30 uur Ds.J.Schaap, Rotterdam

22 MAART
9.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
10.30 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

29 MAART
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Ds.G.J.Mink, Sliedrecht

5 APRIL PALMZONDAG
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

10 APRIL GOEDE VRIJDAG
10.00 uur Ds.C.Baggerman, Kinderdienst
19.30 uur Ds.M.D.van der Giessen, Heilig Avondmaal

12 APRIL PASEN
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Ds.W.J.van Schaik, Dordrecht

19 APRIL
10.00 uur Ds.N.van Voornveld, Capelle a/d IJssel Gezamenlijke dienst in de Ark
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

26 APRIL
10.00 uur Mevr.W.Schippers
18.30 uur Ds.C.M.van Loon, Rotterdam

3 MEI
10.00 uur Ds.G.Stougie, Gezamenlijke dienst in de Ark
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

10 MEI
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in de Ark

17 MEI
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Ds.W.Vermeulen, Utrecht

21 MEI HEMELVAARTSDAG
10.00 uur Ds.C.Baggerman

24 MEI
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

31 MEI PINKSTEREN
10.00 uur Dr.G.den Hartogh + M.D.van der Giessen
18.30 uur Ds.C.H.Wesdorp, Zoetermeer

7 JUNI
10.00 uur Ds.A.D.L.Terlouw, Bergschenhoek
18.30 uur Ds.N.de Jong, Rotterdam, Jeugddienst

14 JUNI
10.00 uur Dr.G.den Hartogh + Ds.M.D.van der Giessen, Heilig Avondmaal
18.30 uur Ds.C.Baggerman, Heilig Avondmaal

21 JUNI
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

28 JUNI
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Ds.J.Slager, Rotterdam

5 JULI
10.00 uur Ds.J.W.Sparreboom
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

12 JULI
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Ds.E.de Kruijf, Capelle a/d IJssel

19 JULI
10.00 uur Ds.L.den Breejen, Delft
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

26 JULI
10.00 uur Pastor A.van Aarle, Langeraar
18.30 uur Dhr.B. Dijkstra, Rotterdam

2 AUGUSTUS
10.00 uur Ds.M.D.Van der Giessen
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

9 AUGUSTUS
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Ds.H.M.de Jong, Rotterdam

16 AUGUSTUS
10.00 uur Ds.S.Voskuil-Dijkshoorn, Rozenburg
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

23 AUGUSTUS
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Ds.C.van de Berg, Gouda

30 AUGUSTUS
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

6 SEPTEMBER
10.00 uur Ds.W.J.J.Koelewijn, Renkum
18.30 uur Ds.J.van Walsum, Alblasserdam

13 SEPTEMBER STARTZONDAG
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen + Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

20 SEPTEMBER
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen + Dr.G.den Hartogh, Heilig Avondmaal
18.30 uur Ds.M.D.van der Giessen, Heilig Avondmaal

27 SEPTEMBER
10.00 uur Ds.C.Baggerman
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

4 OKTOBER
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dr.W.M.de Bruin, Bleiswijk

11 OKTOBER
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

18 OKTOBER
10.00 uur ?? Bijbel Doe Dagendienst
18.30 uur Mevr.W.Schippers

25 OKTOBER
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen
18.30 uur Dienst in de Ark

1 NOVEMBER
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

4 NOVEMBER DANKDAG
14.30 uur Ds.M.G.van der Giessen, Kinderdienst
19.30 uur Dr.G.den Hartogh

8 NOVEMBER
10.00 uur Ds.A.Tromp
18.30 uur Ds.B.F.Bakelaar, Krimpen a/d Lek

15 NOVEMBER
10.00 uur Ds.A.Knevel
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

22 NOVEMBER LAATSTE ZONDAG KERKELIJK JAAR
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen + Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Ds.G.Stougie, Berkel en Rodenrijs

29 NOVEMBER
10.00 uur Ds.F.Renes. Rotterdam
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

6 DECEMBER
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen + Dr.G.den Hartogh, Heilig Avondmaal
18.30 uur Ds.J.Henzen, Wateringen, Heilig Avondmaal

13 DECEMBER
10.00 uur Ds.M.D.van der Giessen, Dienst met mensen met beperking
18.30 uur Ds.M.D.van der Giessen, Jeugddienst

20 DECEMBER
10.00 uur Dr.G.den Hartogh
18.30 uur Ds.F.van den Bosch, Katwijk

24 DECEMBER
uur Kinderdienst

25 DECEMBER KERSTFEEST
10.00 uur Dr.G.den Hartogh + M.D.van der Giessen

26 DECEMBER
10.00 uur Sing-in

27 DECEMBER
10.00 uur Ds.M.C.van Pelt, Ridderkerk
18.30 uur Dienst in IJsseldijkkerk

31 DECEMBER OUDEJAARSDAG
19.00 uur Ds.M.D.van der Giessen + Dr.G.den Hartogh